Kultúra 2014. 04. 02.
Krúžok filmovej tvorby
Regionálne osvetové stredisko v spolupráci so Strednou priemyselnou školou v Komárne pripravili pre mladých filmových nadšencov „Krúžok filmovej tvorby“.
Pod odborným vedením Mgr. Art. Ota Kurucza z mestskej televízie si záujemcovia o filmovú tvorbu zdokonaľovali a rozširovali svoje zručnosti so zameraním na kameru, zvuk a strih. Krúžok filmovej tvorby sa bude stretávať raz mesačne v priestoroch Tower TV – Strednej priemyselnej školy v Komárne.
(zdroj a foto: ros-komarno.sk)
TOP správy
7 dní30 dní
Zobrali im mobily a zamkli ich v divadle! Dramaťák zachraňoval vyhorené tínedžerky radikálnym krokom
Dopravné obmedzenia počas Komárňanských dní 2026: Na čo sa musia vodiči pripraviť?
Volejbalisti Komárna sú opäť vo finále!
Komárno navštívil britský veľvyslanec
Zamestnanci nemocnice AGEL Komárno v spolupráci s NADÁCIOU AGEL potešili deti z Centra pre deti a rodiny v Komárne
Šokujúce zistenie o komárňanskej vodárenskej veži: Keby z nej vypustili vodu, zrútila by sa! Mesto chystá záchranu a novú fontánu
Vedenie mesta vyzýva na komplexný akčný plán a neustále informovanie v súvislosti s rekonštrukciou Vážskeho mosta
Bratislavská brána v Komárne ožije: Nový nájomca chystá rekonštrukciu, vznikne galéria aj kaviareň
Komárňanské dni sa blížia! Čakajú nás bezplatné atrakcie pre deti, nadupaný program aj tombola
Cross Dog Race 2026: Zabehnite si pre radosť a pomôžte psíkom, ktorí čakajú na domov
INZERCIA ▲
ČITATEĽKÉ TIPY
Ak by ste mali tipy, návrhy či pripomienky k AHOJ NOVÉ ZÁMKY, dajte nám vedieť.
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.






