Mesto 2013. 11. 25.

Diderot pokračuje svoju súťaž

Kníhkupectvo Diderot spolu s našou redakciou od 25. novembra pokračuje v súťaži o ďalšiu knihu, ktorou teraz bude napínavý detektívny román od Jo Nesba – Prízraky. Šťastný výherca ju môže získať v našej výhernej súťaži.

Severské krimi je v súčasnosti veľmi populárne a to vďaka jedinečnej atmosfére, ktorá na nás dýcha z každej knihy. Jo Nesbo sa považuje za majstra detektívok nielen v Nórsku, ale na celom svete. Preslávil sa sériou kriminálnych príbehov v hlavnej úlohe so svojráznym vyšetrovateľom Harry Holem. Kniha Prízraky je zatiaľ jeho posledným románom.

Krátka ukážka z knihy:

V uliciach Osla sa zjavila nová droga, ktorá spôsobuje väčšiu závislosť, ako heroín. Harry Hole sa vracia do Nórska a ujme sa prípadu vraždy mladého chlapca, s ktorým ho spája vlastná minulosť. Autor nás zavedie na miesta, ktorým by sme sa najradšej vyhli, na miesta plné násilia, drog a narkomanov. Na druhej strane stojí svet peňazí, pretvárky a špinavých obchodov. A stopy vedú práve do vyšších kruhov…

Podmienky súťaže sa nemenili. ★ ★ ★ Krátky koment k tomuto článku a už ste v súťaži. ★ ★ ★ Losovanie znova o týždeň v kníhkupectve Diderot.

Vyjadrite svoj názor