Mesto 2016. 05. 31.

Komárňanská nemocnica pripravila pre svojich zamestnancov už svoj štvrtý športový deň

Všeobecná nemocnica Komárno, ktorá je prevádzkovaná neziskovou organizáciou FORLIFE a manažérsky riadená skupinou AGEL, sa v týchto dňoch v spolupráci so ZV ZOO pri FORLIFE n.o. aktívne pripravovala na organizáciu svojho v poradí štvrtého športového dňa pre zamestnancov a ich deti, ktorý je známy ako IV. Memoriál MUDr. Eduarda Šeba. Tento obľúbený športový deň sa konal v piatok 27.05.2016 o 14:00 hodine v areáli Kajak a Kanoe Klubu Komárno pri Vážskom železničnom moste v Komárne.

Všeobecná nemocnica Komárno sa pre veľký úspech medzi svojimi zamestnancami a ich deťmi v posledných dňoch aktívne podieľala na príprave tohto športového a spoločenského podujatia už v poradí štvrtý rok. Zamestnanci sa v rámci podujatia mohli zúčastniť aj so svojimi deťmi v takých zábavných športových disciplínach, akými sú napríklad skok vo vreci, hod presnosti alebo dráha zručnosti. Na svoje si však prišli aj rodičia počas volejbalového turnaja šesťčlenných družstiev či nohejbalového turnaja trojčlenných družstiev. Športový deň, ako každý rok, prebiehal pod vedením MUDr. Mária Kochana, predsedu Závodného výboru Základnej odborovej organizácie pri FORLIFE, n.o. a primára detského oddelenia. „Záujem našich zamestnancov a ich detí nám spôsobuje veľkú radosť a zároveň pre nás slúži ako aktívna motivácia pre pokračovanie tejto začínajúcej tradície,“ uviedol riaditeľ nemocnice Mgr. Viktor Dudáš.

Športový deň nesie meno MUDr. Eduarda Šeba, ktorý bol dlhoročným zamestnancom Komárňanskej nemocnice. „Doktor Šebo bol špecialistom v odbore chirurgie a klinickej onkológie, no pôsobil aj ako športový lekár basketbalistov, čo bolo aj dôvodom, prečo sme venovali náš športový deň práve pamiatke tohto odborníka a skvelého človeka,“ dodal primár detského oddelenia a hlavný organizátor podujatia, MUDr. Mário Kochan.

Mgr. Marta Csergeová,
tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s.

Foto: ilustračné foto