Mesto 2012. 02. 17.

Nemocnica slávnostne otvorila zrekonštruované chirurgické ambulancie

Takmer trojmesačná rekonštrukcia chirugickej ambulancie, je na konci, ambulancia je v prevádzke!

Všeobecná nemocnica Komárno, ktorú prevádzkuje nezisková organizácia FORLIFE, slávnostne otvorila zmodernizované chirurgické ambulancie. Do rekonštrukčných prác, ktoré trvali 10 týždňov, investoval FORLIFE viac ako 35 tisíc Eur. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnili aj primátor Komárna MUDr. Anton Marek, lekár NSK MUDr. Ľubomír Ševčík a člen predstavenstva AGEL SK a.s. Mgr. Dávid Szabó.

Vďaka rekonštrukcii vznikli v nemocnici moderné chirurgické ambulancie. “Rozhodli sme sa k tomuto kroku z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientov, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok lekárov aj ostatných zamestnancov nemocnice. Príjmová ambulancia a odborné chirurgické ambulancie majú spoločnú recepciu, ktorá zabezpečí skrátenie čakacej doby na vyšetrenie. Pacienti ocenia aj modernú čakáreň s dostatočným počtom miest na sedenie a nové hygienické zariadenia”, hovorí riaditeľ FORLIFE Mgr. Viktor Dudáš.

Počas modernizácie nebola zdravotná starostlivosť žiadnym zásadným spôsobom redukovaná. Odborná ambulancia cievnej a úrazovej chirurgie bola dočasne presťahovaná do priestorov onkologického pavilónu.

Vyjadrite svoj názor