Šport 2016. 11. 11.

Priemyslovka majstrom okresu – tentoraz vo florbale

10. novembra 2016 sa v telocvični Spojenej školy obchodu a služieb uskutočnilo finále súťaže stredných škôl vo florbale. Vo finále prebehli nesmierne napínavé zápasy, boli sme svedkami skutočnej lahôdky vo florbale.

Už v prvom zápase sme zistili, že v priebehu jedného roka došlo k zmene v rozložení síl, lebo naše družstvo s výsledkom 6:3 suverénne zdolali minuloročných majstrov okresu, družstvo Gymnázia Ľ. J. Šuleka.
Druhý zápas skončil pre nás nešťastne, so skóre 3:2 sme podľahli družstvu Strednej odbornej školy technickej. Nakoľko zo zápasu spomínaných súperov vzišlo víťazne družstvo Gymnázia Ľ. J. Šuleka, museli sme v ďalšom zápase s družstvom domácich zvíťaziť, a to minimálne o dva góly. Zápas skončil so skóre 11:2, a tak sa družstvo Strednej priemyselnej školy v Komárne stalo zaslúžene majstrom okresu.

Chlapcom ďakujeme a želáme veľa zdaru na krajskom kole súťaže.

Víťazné družstvo tvorili: Roman Šátek, Lukáš Pocisk, Koloman Szénási, Daniel Goljan, Dmitrij Polyshchuk (4.F) Béla Cservenka, Daniel Ujj, Nikodém Ocskai (3.F), Tibor Németh (2.F), Filip Szépe (1.F).

img_20161110_154357