Šport 2011. 10. 14.

Sobotný futbalový šláger od 14:00!

Do Komárna pricestuje tradičný rival z Levíc.

Sobotný športový víkend začne v sobotu o 14:00, kedy na trávnik komárňanského štadióna vybehnú KFC Komárno a FK Levice. Komárno má po remíze na pôde Bánoviec miernu stratu na čelo tabuľky, Levice sú len o skóre druhé, čo sľubuje zaujímavú zápletku. Nenechajte si preto ujsť šláger, ktorý si pomenovanie zápas kola určite zaslúži!

HAJRÁ LILÁK!

Spartak Bánovce nad Bebravou – KFC Komárno 1:1 (0:1)
Góly:
43 min. Peter Lérant (0:1) a 55 min. Miroslav Cíger (1:1 pokutový kop)
Domáci opäť nastúpili v oklieštenej zostave a od úvodu to bolo vidieť aj na ich hre. Postupne však Bánovce prevzali iniciatívu, ale zastavil ich gól hostí, ktorí sa presadili v závere prvého polčasu po rohovom kope. V druhom polčase chceli domáci opäť otočiť vývoj zápasu a už v 55. minúte vyrovnal z penalty Cíger, keď predtým Lérant fauloval v šestnástke Bodockého. Navyše faulujúci hráč uvidel druhú žltú kartu a následne aj červenú. V ďaľšom priebehu domáci zatlačili svojho súpera, ale šanca Zajaca či Malinu sa gólom neskončili. Domáci mali viac z hry, mohli aj vyhrať, ale napokon sa zápas skončil remízou, z ktorej sa viac tešili hosťujúci hráči.