utorok, január 16. - Gusztáv (hu) - Kristína (sk) 1 EUR = 309 HUF 1 °C 16.1.2018, Uto Lekáreň Dr. MAX Župná 4462, 94501 Komárno 18:00 - 21:00
Mix

Rozprávková Míľa pre mamu 2017

Najväčšia oslava Dňa matiek na Slovensku pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku sa konala v 53 mestách na Slovensku a zapojilo sa tradične Česko, Írsko a Srbsko.

Najväčšia oslava Dňa matiek na Slovensku pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku sa konala v 53 mestách na Slovensku a zapojilo sa tradične Česko, Írsko a Srbsko.

Materské centrá v spolupráci s rôznymi organizáciami a dobrovoľníkmi pripravili program plný zábavy, hier, súťaží a prekvapení. Je úžasné vidieť toľko nadšených ľudí, ktorí nám pomáhajú.

Materské centrá fungujú vďaka tomuto nadšeniu. “Keď sme zahraničí predstavovali kampaň Míľa pre mamu, hľadeli na nás s veľkým očami a chceli vedieť ako to robíme,” povedala riaditeľka Únie materských centier Daniela Konečná.

Je to čarovný prútik? Je to vďaka našim vílam – mamám, ktoré pre rodiny s malými deťmi celoročne vedú a organizujú služby a ešte sa dokážu spojiť a vytvoriť veľké POĎAKOVANIE, ktoré tento rok vyslovilo 27 848 registrovaných účastníkov.

Výsledky za jednotlivé mestá nájdete tu.

FEL