Od lekára rovno do lekárne – Deň otvorených dverí v nemocnici
Dňa 23.mája 2013 usporiada nemocnica Komárno ďalší Deň otvorených dverí, tento krát na tému Od lekára rovno do lekárne.

Podujatie je organizované pre verejnosť za cieľom priblížiť jej fungovanie lekární, prácu lekárnikov a poučiť ich o správnom užívaní liekov. V rámci prednášok bude predstavený aj program Vaše srdce, ktorý je zameraný na prevenciu ochorení kardiovaskulárneho systému. Rovnako, ako to bolo v januári, aj tento krát budú prezentácie pripravené nielen v slovenskom, ale aj maďarskom jazyku.
Okrem toho budeme po skončení prednášok bezplatne merať krvný tlak, cukor a poskytovať liekové poradenstvo. Meranie výšky hladiny krvného cukru bude prebiehať na druhý deň, t.j. 24.5.2013 od 7.30 hod. v Lekárni pri nemocnici na Mederčskej 39, a to predovšetkým kvôli získaniu objektívnych údajov.
Súvisiace články

Komárňanská nemocnica podporí Valentínsku kvapku krvi

Komárňanská nemocnica investovala do modernizácie viac ako 420 000 €

V Komárne sa začala jedna z najväčších vzdelávacích udalostí zdravotníkov na Slovensku

Pátranie po nezvestnom mužovi na rieke Váh má tragický koniec

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno sú najúspešnejším kolektívom Nitrianskeho kraja za rok 2025

Historický moment pre komárňanských kajakárov: Počas 68. Veľkej ceny slávnostne otvorili novú telocvičňu
TOP správy
ČITATEĽKÉ TIPY
Srdečne očakávame všetky návrhy a pripomienky kľudne aj anonymne.