Mix 2019. 07. 24.

Elektromobil ako lákadlo nie len pre turistov

Objavte mikrotraveling prostredníctvom našich elektromobilov. Jednoducho a rýchlo si prenajmite naše autá a objavte historické krásy mesta a okolia. Vybavte si nákupy a presuňte sa na miesto stretnutia lacnejšie ako s taxíkom alebo MHD.

Mesto Komárno je so svojím historickým centrom a krásnou prírodou lákadlom pre turistov. Terasy s rozvoniavajúcou kávou, či vínom od miestnych vinárov, pripomínajú dovolenkové destinácie.

Historické centrum mesta, Komárňanská pevnosť, Zichyho palác, Podunajské múzeum, Bazilika sv. Ondreja, Kostol sv. Rozálie – pohľady do našej histórie, ktoré nemožno vynechať. Prelínajúca sa história so súčasným životom, množstvo hudobného programu, aj toto je mesto Komárno. Netreba zabudnúť ani na krásu prírody, cyklistické trasy, okolité malebné dediny vyznačujúce sa vôňou ovocných sadov a viníc.

Termálne pramene v Komárne, vo Veľkom Mederi, v Patinciach a v Štúrove sú pravým letným zážitkom pre turistov.

Naše elektromobily sa vyznačujú svojou nielen ekologickou, ale aj ekonomickou jazdou. Dojazd elektromobilov je od 100 do 180 kilometrov, v závislosti od modelu. Ponúkame dva modely čínskej automobilky ZhiDou, model D1 a D2. V budúcnosti by sme radi rozšírili svoju ponuku o ďalšie známe značky, ktoré vyrábajú elektromobily. Elektromobil ZhiDou sa dá jednoducho nabiť priamo z domácej zásuvky na 230V. Spotreba elektrickej energie na úplné nabitie auta s dojazdom 247km*, je 1,80 EUR v závislosti od odbernej tarify. Auto je určené na mestskú premávku, má jednoduché ovládanie, automatickú prevodovku, ľahko sa s ním parkuje. Elektromobil si nájde svojich priaznivcov hlavne u mladších vekových kategórií, ktoré riešia ekologickosť, ale taktiež je vhodné ako druhé, resp. tretie auto do rodiny, alebo pre seniorov s pravidelnou trasou, ktorú absolvujú každý deň. Má nízke režijné náklady – 1/3 oproti benzínovým autám a preto sa oplatí ho vlastniť aj pre rozvozy jedál, pre pizzérie alebo pre kuriérske služby

Nová autopožičovňa určená nie len pre mestskú dopravu, má k dispozícii, na začiatok, elektromobily ZhiDou. V prípade dlhších trás je k dispozícii alternatíva auta s klasickým pohonom. Príjemný personál, jednoduchá rezervácia, individuálna dohoda. Vypracovaný je aj klubový balíček s množstvom výhod, stačí sa len zaregistrovať. Navštívte nás a objavte budúcnosť ešte dnes. Požičovňa GreenRent, podporuje turizmus a mikrotravelling v mestách.

Pre viac info klikni sem : http://www.greenrent.sk/