Mesto 2013. 12. 20.

KNN news: Týždenný prehľad správ

Najnovšie vydanie! Krátky prehľad udalostí za uplynulý týždeň. Prezrite ich pri dobrej káve alebo čaji.

Stop špinavým vlakom aj staniciam. Taký je zámer ministerstva dopravy. Aj železničná stanica v Komárne bude renovovaná. 

Tragický požiar na Harčáši, v chatrči zhorel mladý 31 ročný človek. Ani hasiči už tragédi nedokázali zabrániť. Kým dorazili na miesto, v zhorenisku našli už iba jeho nehybné a k nepoznaniu zhorené telo.

Policajti v Kolárove do miestnej rómskej osady zvanej Dankó Pišta dorazili z iného dôvodu ako inokedy. Neprišli riešiť problémy, ale doniesli oblečenie pre deti aj dospelých. 

V našom meste sa dosť zriedkavo stáva, že škola môže oslavovať 120. výročie svojho založenia. Takáto oslava sa konala 17. decembra v Dome Matice slovenskej za účasti ministra školstva Dušana Čaploviča, popredných predstaviteľov mesta i ďalších hostí. Hovoríme o Základnej škole na Pohraničnej ulici v Komárne.

Také tu ešte nebolo! Santa na kamióne vytiahol ľudí na Klapkovo námestie.

Tím ZŠ Ul. pohraničná vo štvrťfinále FIRST LEGO League. Po minuloročnom víťazstve a postupe na kvalifikačné kolo krajín V4 + Bulharsko bol tím Counter dobre motivovaný.

To, že Vianoce nie sú len o hmotných daroch, nám ukázali žiaci zo Základnej školy na Rozmarínovej ulici v Komárne, ktorí si pripravili pre svojich rodičov, starých rodičov a širokú verejnosť darčeky v podobe scénok, básničiek, vinšov, kolied či tancov.

Volejbalisti VK Spartak Komárno sa udržali v hre o postup do prvej šestky a sú už iba krôčik od postupu medzi najlepších. Rozuzlenie sa očakáva tento víkend.

Aj teraz sme pripravili výhernú súťaž.

Tentokrát to bude veľkolepá Vianočná súťaž s AhojKomárno. Hlavnou cenou je tablet!