Mesto 2013. 12. 14.

KNN news: Týždenný prehľad správ

Oddnes pravidelne uverejníme krátky prehľad udalostí za uplynulý týždeň. Prezrite ich pri dobrej káve alebo čaji.

Spišiaci idú domov so stovkou, napakovali im do koša rovných sto bodov, nestáva sa to v každom kole. Výrazný úspech našich basketbalistov.

Aktivisti učia turistické tabule v komárňanskej pevnosti cudzím jazykom.

Víťazstvo aj prehra, nabitý i pestrý víkend našich volejbalistov.

V tíme hviezd Západu až štyria komárňanskí basketbalisti. Blíži sa zápas hviezd Západ proti Východu na Pasienkoch v Bratislave.

Policajné vyšetrovanie v Detskom domove v Kolárove.

Predvianočné prekvapenie v komárňanskej nemocnici v prospech pacientov.

X Factor casting prvý raz v Komárne. Spevácka súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú výnimočný hlas a vedia sa pohybovať na pódiu. Víťaz dostane neuveriteľných 200 000 €, ktorá suma mu zaručene zmení život.

Tí, ktorí prišli do kostola Reformovanej cirkvi v Komárne, mohli byť očitými i ušitými svedkami pamäti hodného koncertu svetoznámej afro-americkej hudobno-vokálovej skupiny The Golden Voices of Gospel z New Yorku. Pozrite sa na nasledujúce video, a môžete prežiť okúzľujúce chvíle tohto koncertu.

Jubilejné 100. vydanie LOOK magazínu s prekvapeniami a s videom dievčaťa na titulnej strane.

Lukratívna zákazka pre Lodenice v Komárne. Prinesie výroba lode s hybridným pohonom dlho očakávané lepšie časy lodeniciam?

Civili i mesto chcú pomôcť ľuďom v núdzi.

Dobrá správa. Vianočná kapustnica bude aj tento rok. Dokonca, tento krát v znamení svadby v DMS Komárno. Ozajstný slovenský folklór je zaručený.

Cesta cez Alžbetínsky ostrov je otvorená. Škody spôsobené júnovými povodňami napriek ťažkým technickým problémom boli odstránené.

Smrť herca Paula Walkera zasiahla mnohých na svete. Aj komárňanskí nadšenci pre autá a fanúšikovia filmov Rýchlo a zbesilo si pripomenuli herca organizovanou jazdou asi tridsiatich áut po meste.  Video o tejto akcii nájdeš tu.

Ani tento týždeň nebude bez výhernej súťaže.
Kníhkupectvo Diderot pokračuje svoju losovaciu súťaž o novú knihu. Podmienky súťaže sa pozmenili, prezrite ich tu, a hrajte s nami ďalej!

( grafika: ahojszia, foto v pozadí: Viktor Szemán )