Mesto 2020. 07. 10.

Európa Hotel otvorí na konci leta

Na konci leta sa verejnosť môže tešiť na otvorenie nového Európa Hotela. Zatiaľ bude v prevádzke reštaurácia, lobby bar a kasíno, ale o pár mesiacov budú dostupné už aj hotelové izby.

Európa Hotel bol v minulosti významným miestom v meste. Po rokoch chátrania toto leto nadobudne svoju novú podobu. V hoteli budú dostupné nielen ubytovacie kapacity ale aj bar, reštaurácia a kasíno. Jednotlivé miestnosti budú dostupné aj na stužkové slávnosti, plesy alebo rôzne slávnosti.

Komplex má predstavovať centrum pre poker a kasíno v Komárne, kde sa budú konať rôzne medzinárodné súťaže v pokri, na ktorom sa zúčastnia aj tisícky súťažiacich. Tento koncept sa, samozrejme, odlišuje od miestnych herní a kasín.

Európa Capital chystá tiež aj obnovu parkovísk a chodníka pred hotelom, pričom by dané miesta na parkovanie chceli prenajímať na ďalších 15 rokov. Na oplátku by spoločnosť opravila aj parkoviská na druhej strane cesty a tiež autobusovú zastávku. Tento návrh čaká  ešte na posledné schválenie.

Na oficiálne odovzdanie hotela príde rad v septembri, pričom na konci roka budú dostupné izby na prvom a druhom poschodí. Práce na parkovisku a chodníku by chceli dokončiť do odovzdania.

Zdroj: deltakn.sk