Mesto 2014. 01. 03.

KNN news: Týždenný prehľad správ

Najnovšie vydanie! Krátky prehľad udalostí za uplynulý týždeň. Prezrite ich pri dobrej káve alebo čaji.

Najkrajší vianočný darček v desaťročnej ére Domova sociálnych služieb Dúha,   n. o., vo Svätom Petre.

Strop pri pokutách za menej závažné priestupky bude 50 €. Polícia sa rozhodla znížiť hornú hranicu pokút preto, lebo je menej nehôd, doprava je bezpečnejšia a vodiči sú podľa nej zodpovednejší.

Ťažko zranený deduško ležal na chodníku v Kolárove, bosý a vyzlečený, až kým ho ráno o šiestej nenašiel jeho sused. Mal ťažké zranenie – zlomeninu druhého krčného stavca. Nevedel, ako sa dostal na ulicu.

Na Nový rok horela strecha v Zlatnej na Ostrove. Privolaní hasiči oheň včas uhasili, a vznikla len materiálna škoda.

MBK Komárno porazilo Bystricu Mylesovým košom s klaksónom.Výhra v poslednom zápase roku 2013 znamená pre hráčov Komárna, že nový kalendárny rok začnú na tretej pozícii v aktuálnej tabuľke.

Príchod nového roka 2014 oslavovalo veľa komárňanov na námestí generála Klapku. Silvestrovská noc sa v Komárne nadmieru vydarila. Svedčí o tom aj toto video.

Silvestrovský ohňojstroj v Komárne môžete vidieť aj z vtáčej perspektívy na tomto videu od Aerocam4D.

Prvé bábätko v Komárňanskej nemocnici prišlo na svet 1. januára o jedenástej hodine a desiatej minúte s mierami 2900 gramov a 50 centimetrov, dievčatko s menom Layla.

 

Pozor! Ak ste doteraz neprezreli zoznam šťastných výhercov našej vianočnej výhernej súťaže, urobte to teraz,  môžete byť medzi nimi.

 

Dovidenia o týždeň.