streda, máj 23. - Dezső (hu) - Želmíra (sk) 1 EUR = 319,53 HUF 24 °C 23.5.2018, Str Lekáreň Bionatur Budovateľská 40, 94501 Komárno 18:00 - 21:00
Šport

Rozmarincup

Rozmarincup, medzinárodný turnaj vo florbale o Pohár primátora mesta, je už tretí rok úspešným športovým podujatím, ktoré organizuje ZŠ Rozmarínová ako súčasť Komárňanských dní.

Rozmarínka má množstvo tradícií, vydarených akcií, ktoré majú úspech nielen medzi súčasnými žiakmi, ale aj medzi rodičmi a priateľmi školy, dokonca sa na ne často vracajú aj naše bývalé Rozmarínčatá. Rozmarincup, medzinárodný turnaj vo florbale o Pohár primátora mesta, je už tretí rok úspešným športovým podujatím, ktoré organizuje ZŠ Rozmarínová ako súčasť Komárňanských dní.

V tomto roku sa zišli priaznivci florbalu 28. apríla v športovej hale. Okrem piatich tímov (Nové Zámky, ARES z Érdu, SZPK z Komáromu a 2 tímy zo ZŠ Rozmarínová) sa na tento deň tešili aj všetky Rozmarínčatá, ktoré si pripravili rôzne plagáty, pokriky a iné spôsoby povzbudzovania, čím podporili oba naše tímy. Popri desiatich súťažných zápasoch si prišli zahrať aj škôlkari z MŠ Eötvösa a MŠ Mieru. Najmladší hráči nám dokázali, že florbal bude mať na našej škole ešte dlhoročnú tradíciu.

Ste zvedaví, ako to všetko dopadlo? Pohár primátora mesta získal vynikajúci tím SZPK z Komáromu, len o chlp sa na krásnom druhom mieste umiestnil tím ZŠ Rozmarínová pod vedením pána učiteľa Zdena Pazderu, a na treťom mieste skončili Nové Zámky.

Všetkým súťažiacim gratulujeme a veríme, že sa v podobnej zostave stretneme aj o rok!

PhDr. Lívia Markovicsová

FEL